אנחנו מותג נעליים ומפעל משפחתי הפועל מלב תל אביב ומנוהל על ידי שני דורות.
כיום אנחנו מנהלים את אחד ממפעלי הנעלים האחרונים שנותרו בארץ ושולחים מכאן את הנעליים שלנו ללקוחות בכל העולם שמוקירים את העיצובים והאיכות חסרת הפשרות אותה אנו מנסים לשמר ככל האפשר.

כמי שמנהלים בעצמם את הייצור אנחנו משתדלים לייצר את כל מה שאפשר בעצמנו, מהגזירה דרך התפירה המתיחה ועד לייצור הסוליות בחלק גדול מהדגמים, תוך שילוב טכניקות מסורתיות וטכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך.

היצירה שלנו

אנחנו אוהבים לעשות נעליים צבעוניות ושמחות שמשקפות את הרוח ההיפית של תחילת הדרך שלנו, עם טוויסט מודרני ועכשווי. העיצובים שלנו נולדים אחרי תהליך ארוך ומשותף שמשקף את האסתטיקה יחד עם הקפדה על איכות החומרים והעבודה.

נוחות היא חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב ובחירת החומרים והטכנולוגיות בייצור הנעליים, וכשסוף סוף מגיעים לשילוב המושלם בין עיצוב, איכות ונוחות, התפר שלנו אוהב לומר “עכשיו רואים שהנעל מחייכת”.

 

הסטוריה

הרומן שלנו עם נעליים התחיל בראשית שנות ה-70′ כשחזי פתח סדנא קטנה לעבודות עור בה יצר סנדלים לנשות העיר. 30 שנה מאוחר יותר בתו חן ובעלה עמית עזבו את הקריירות שלהם בעולם העיתונות וההייטק, והצטרפו למפעל כדי לקחת חלק במלאכת עיצוב וייצור הנעליים ולהצעיד את העסק למאה ה-21.

1

השאירי פרטים

טלפון לתיאום : 0523-873810